PROGRAMMA DRIEBANDEN KAMPIOENSCHAP ULVENHOUT 2023

De laatste wijziging (* = gewijzigd ) is aangebracht op 18-3-2023.

Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: S.Kools - G.Roovers 10-3 20 beurten D
20.15 uur: J.v.d.Meer - J.Voesenek 15-6 28 beurten B
21.00 uur: T.Aarts (Ulv) - R.DaniŽls 9-15 45 beurten B
21.45 uur: J.v.d.Meer - N.Wick 15-13 36 beurten B
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: W.v.Biesen - B.Roovers 5-20 12 beurten H
20.15 uur: J.Graumans - F.v.d.Velden 20-20 35 beurten H
21.00 uur: N.Gommers - E.Martens 18-15 31 beurten A
21.45 uur: J.Graumans - B.Roovers 8-20 18 beurten H
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.15 uur: J.Dielemans - P.Schalk 10-12 45 beurten C
21.00 uur: R.Blom - J.Ullings 6-12 39 beurten C
21.45 uur: A.Martens - P.Schalk 12-7 34 beurten C
.
Woensdag 4 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: M.Biemans - B.v.d.Broek 9-10 34 beurten D
20.15 uur: K.v.d.Broek - A.v.Gils (Ulv) 7-10 34 beurten D
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: H.Frijters - T.Machielse 20-4 14 beurten H
20.15 uur: G.Poppelaars - C.v.Vugt 20-12 26 beurten H
21.00 uur: T.Aarts (Bav) - T.Machielse 8-20 23 beurten H
21.45 uur: H.Frijters - C.v.Vugt 20-17 20 beurten H
.
Vrijdag 6 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.v.Hooijdonk - T.Vos 10-12 34 beurten C
20.15 uur: J.Dielemans - A.v.Gils (Bav) 12-3 26 beurten C
21.00 uur: R.Blom - P.v.Hooijdonk 7-12 28 beurten C
21.45 uur: Frs.Timmermans - J.Ullings 8-12 34 beurten * C
.
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: V.Carton - K.Gommers 18-15 22 beurten A
20.15 uur: R.Heeren - T.v.d.Velden 3-18 17 beurten A
21.00 uur: V.Carton - JP.v.d.Luijtgaarden 17-18 28 beurten A
21.45 uur: N.Gommers - T.v.d.Velden 18-7 34 beurten A
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: S.Chartrer - R.Duenk 8-15 44 beurten B
20.15 uur: R.DaniŽls - K.v.Hooijdonk 7-15 22 beurten B
21.00 uur: S.Chartrer - N.Wick 8-15 43 beurten B
21.45 uur: R.Duenk - K.v.Hooijdonk 11-15 32 beurten B
.
Zaterdag 7 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: B.Frijters - Frc.Timmermans 13-18 44 beurten A
14.45 uur: P.v.Gils - R.Luiken 18-20 39 beurten H
15.30 uur: J.v.Gils - Frc.Timmermans 18-18 25 beurten A
16.15 uur: A.Heestermans - P.v.Rijen 12-15 49 beurten B
.
Zondag 8 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: A.v.Gils (Ulv) - K.Timmermans 10-7 40 beurten * D
14.45 uur: P.v.Dongen - Frs.Timmermans 12-11 56 beurten * C
15.30 uur: G.Roovers - K.Timmermans 8-10 58 beurten * D
16.15 uur: *
.
Maandag 9 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Aarts (Bav) - F.v.d.Velden 17-20 45 beurten H
20.15 uur: V.Carton - C.v.Miert 15-18 29 beurten A
21.00 uur: T.Aarts (Bav) - G.Poppelaars 20-12 28 beurten H
21.45 uur: N.Gommers - C.v.Miert 13-18 21 beurten A
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Aarts (Ulv) - J.Voesenek 15-13 31 beurten B
20.15 uur: R.DaniŽls - J.v.d.Meer 12-15 28 beurten B
21.00 uur: P.Billet - S.Kools 4-10 35 beurten D
21.45 uur: A.Heestermans - J.v.d.Meer 2-15 23 beurten B
.
Woensdag 11 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: B.Frijters - R.Heeren 18-10 24 beurten A
20.15 uur: P.v.Dongen - A.Martens 1-12 11 beurten C
21.45 uur: A.Martens - T.Vos 12-5 26 beurten C
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.v.Gils - C.v.Vugt 20-20 38 beurten H
20.15 uur: J.v.Gils - K.Gommers 7-18 26 beurten A
21.00 uur: P.v.Rijen - N.Wick 15-9 39 beurten B
21.45 uur: J.v.Gils - E.Martens 18-18 39 beurten A
.
Vrijdag 13 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: B.v.d.Broek - K.v.Gils 5-10 28 beurten D
20.15 uur: M.Biemans - P.Billet 10-4 15 beurten D
21.00 uur: K.v.d.Broek - K.v.Gils 2-10 11 beurten D
21.45 uur: P.Billet - G.Harris 4-10 36 beurten D
22.30 uur: M.Biemans - G.Harris 8-10 38 beurten * D
.
Zaterdag 14 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: R.Blom - Frs.Timmermans 11-12 45 beurten C
14.45 uur: A.v.Gils (Ulv) - S.Kools 6-10 37 beurten D
15.30 uur: J.Dielemans - Frs.Timmermans 4-12 14 beurten C
16.15 uur: R.Blom - A.v.Gils (Bav) 7-12 50 beurten C
.
Zondag 15 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: JP.v.d.Luijtgaarden - Frc.Timmermans 8-18 27 beurten A
14.45 uur: H.Frijters - P.v.Gils 20-10 25 beurten H
15.30 uur: N.Gommers - Frc.Timmermans 18-16 44 beurten A
16.15 uur: H.Frijters - R.Luiken 20-9 16 beurten H
.
Maandag 16 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.Schalk - J.Ullings 10-12 39 beurten C
20.15 uur: H.de Groot - T.Vos 7-12 26 beurten C
21.00 uur: P.v.Dongen - P.Schalk 12-3 27 beurten C
21.45 uur: H.de Groot - A.Martens 12-3 28 beurten C
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: B.Frijters - C.v.Miert 18-14 28 beurten A
20.15 uur: K.v.Hooijdonk - J.Voesenek 15-9 21 beurten B
21.45 uur: T.Aarts (Ulv) - A.Heestermans 15-14 59 beurten B
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Machielse - B.Roovers 20-13 24 beurten H
20.15 uur: W.v.Biesen - J.Graumans 17-20 23 beurten H
21.00 uur: T.Machielse - F.v.d.Velden 20-20 32 beurten H
21.45 uur: W.v.Biesen - G.Poppelaars 14-20 26 beurten H
.
Woensdag 18 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: C.v.Miert - Frc.Timmermans 18-10 30 beurten * A
.
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: R.Duenk - N.Wick 15-6 23 beurten * B
20.15 uur: R.DaniŽls - J.Voesenek 12-15 31 beurten * B
21.00 uur: R.Duenk - P.v.Rijen 6-15 24 beurten * B
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: A.v.Gils (Ulv) - K.v.Gils 6-10 36 beurten D
20.15 uur: B.v.d.Broek - G.Harris 10-6 59 beurten D
21.00 uur: K.v.Gils - S.Kools 10-6 25 beurten D
21.45 uur: M.Biemans - K.v.d.Broek 10-6 22 beurten D
.
Donderdag 19 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.00 uur: H.de Groot - Frs.Timmermans 12-7 40 beurten * C
.
Vrijdag 20 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: V.Carton - Frc.Timmermans 18-12 25 beurten A
20.15 uur: E.Martens - T.v.d.Velden 18-3 11 beurten A
21.00 uur: V.Carton - R.Heeren 18-15 43 beurten A
21.45 uur: JP.v.d.Luijtgaarden - T.v.d.Velden 8-18 22 beurten A
.
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Aarts (Ulv) - K.v.Hooijdonk 15-10 29 beurten * B
20.15 uur: J.Graumans - C.v.Vugt 18-20 34 beurten * H
21.00 uur: P.v.Gils - F.v.d.Velden 19-20 32 beurten H
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.v.Hooijdonk - J.Ullings 12-5 33 beurten C
20.15 uur: P.v.Dongen - T.Vos 12-7 33 beurten C
21.00 uur: J.Dielemans - P.v.Hooijdonk 12-5 37 beurten C
.
Zondag 22 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: T.Aarts (Bav) - P.v.Gils 11-20 24 beurten * H
14.45 uur: F.v.d.Velden - C.v.Vugt 20-12 29 beurten * H
15.30 uur: B.Frijters - K.Gommers 11-18 29 beurten * A
16.15 uur: T.Aarts (Bav) - C.v.Vugt 17-20 28 beurten * H
.
Maandag 23 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: R.DaniŽls - A.Heestermans 7-15 35 beurten B
20.15 uur: V.Carton - B.Frijters 17-18 39 beurten A
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.Billet - A.v.Gils (Ulv) 8-10 19 beurten D
20.15 uur: M.Biemans - K.Timmermans 8-10 39 beurten D
21.00 uur: P.Billet - G.Roovers 5-10 21 beurten D
21.45 uur: K.v.Gils - K.Timmermans 10-9 41 beurten * D
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.15 uur: J.v.Gils - N.Gommers 10-18 32 beurten A
21.00 uur: H.Frijters - G.Poppelaars 20-10 13 beurten H
.
Woensdag 25 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: S.Chartrer - P.v.Rijen 12-15 34 beurten * B
20.15 uur: T.Aarts (Ulv) - J.v.d.Meer 15-15 42 beurten * B
21.00 uur: P.v.Dongen - A.v.Gils (Bav) 12-6 25 beurten * C
21.45 uur: J.v.d.Meer - P.v.Rijen 15-14 54 beurten * B
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: R.Blom - A.Martens 11-12 22 beurten C
20.15 uur: J.Dielemans - T.Vos 10-12 31 beurten C
21.00 uur: H.de Groot - P.v.Hooijdonk 8-12 44 beurten C
21.45 uur: R.Blom - T.Vos 12-10 37 beurten C
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: A.v.Gils (Bav) - H.de Groot 9-12 39 beurten * C
20.15 uur: K.Gommers - C.v.Miert 18-12 32 beurten * A
.
Vrijdag 27 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: R.Duenk - J.Voesenek 15-13 45 beurten B
20.15 uur: K.v.Hooijdonk - N.Wick 15-9 17 beurten B
21.00 uur: R.Duenk - A.Heestermans 15-12 50 beurten B
21.45 uur: J.Voesenek - N.Wick 12-15 37 beurten B
.
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.v.Gils - B.Roovers 6-20 23 beurten * H
20.15 uur: R.Luiken - C.v.Vugt 16-20 30 beurten * H
21.00 uur: B.Roovers - F.v.d.Velden 20-20 20 beurten * H
21.45 uur: W.v.Biesen - R.Luiken 20-11 29 beurten * H
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: K.Gommers - R.Heeren 18-4 12 beurten A
20.15 uur: B.Frijters - JP.v.d.Luijtgaarden 18-10 42 beurten A
21.00 uur: R.Heeren - E.Martens 12-18 35 beurten A
21.45 uur: K.Gommers - JP.v.d.Luijtgaarden 18-14 18 beurten A
.
Zaterdag 28 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: A.v.Gils (Bav) - Frs.Timmermans 11-12 49 beurten * C
14.45 uur: G.Harris - G.Roovers 6-10 37 beurten * D
15.30 uur: M.Biemans - S.Kools 5-10 20 beurten * D
.
Zondag 29 januari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: P.v.Hooijdonk - Frs.Timmermans 12-7 35 beurten C
14.45 uur: B.v.d.Broek - K.v.d.Broek 10-6 53 beurten D
15.30 uur: A.Martens - Frs.Timmermans 8-12 29 beurten C
16.15 uur: T.Aarts (Ulv) - P.v.Rijen 13-15 44 beurten B
.
Maandag 30 januari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.Billet - K.v.Gils 6-10 26 beurten D
20.15 uur: A.v.Gils (Ulv) - G.Roovers 10-1 21 beurten D
21.00 uur: P.Billet - K.Timmermans 3-10 21 beurten D
21.45 uur: M.Biemans - K.v.Gils 10-7 21 beurten D
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: J.v.Gils - R.Heeren 18-18 45 beurten A
20.15 uur: B.Frijters - T.v.d.Velden 18-15 35 beurten A
21.00 uur: V.Carton - E.Martens 18-4 14 beurten A
21.45 uur: K.Gommers - T.v.d.Velden 18-12 31 beurten A
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: R.Blom - J.Dielemans 12-11 46 beurten * C
20.15 uur: J.Ullings - T.Vos 10-12 53 beurten * C
21.00 uur: R.Blom - P.v.Dongen 5-12 20 beurten * C
.
Woensdag 1 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: B.v.d.Broek - S.Kools 5-10 28 beurten D
20.15 uur: K.v.d.Broek - G.Harris 9-4 60 beurten D
21.00 uur: G.Harris - S.Kools 5-10 34 beurten * D
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: S.Chartrer - J.Voesenek 15-14 48 beurten B
20.15 uur: R.DaniŽls - P.v.Rijen 11-15 44 beurten B
21.00 uur: R.Duenk - J.v.d.Meer 15-10 34 beurten B
21.45 uur: P.v.Rijen - J.Voesenek 15-8 30 beurten B
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.v.Dongen - H.de Groot 10-12 38 beurten * C
20.15 uur: H.de Groot - P.Schalk 12-10 42 beurten * C
.
Vrijdag 3 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: R.Luiken - F.v.d.Velden 12-20 36 beurten * H
20.15 uur: R.Heeren - Frc.Timmermans 13-18 42 beurten * A
21.00 uur: J.Graumans - R.Luiken 20-12 37 beurten * H
.
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: B.Frijters - E.Martens 6-18 15 beurten A
20.15 uur: N.Gommers - JP.v.d.Luijtgaarden 16-18 51 beurten A
21.00 uur: A.Heestermans - N.Wick 1-15 16 beurten * B
21.45 uur: JP.v.d.Luijtgaarden - E.Martens 18-13 27 beurten * A
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: A.Heestermans - K.v.Hooijdonk 7-15 26 beurten * B
20.15 uur: J.Dielemans - J.Ullings 12-7 38 beurten C
.
Zaterdag 4 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: W.v.Biesen - C.v.Vugt 20-15 32 beurten * H
14.45 uur: G.Poppelaars - B.Roovers 9-20 16 beurten * H
15.30 uur: W.v.Biesen - P.v.Gils 20-11 21 beurten * H
16.15 uur: B.Roovers - C.v.Vugt 18-20 30 beurten * H
.
Zondag 5 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: A.v.Gils (Bav) - P.v.Hooijdonk 10-12 33 beurten * C
14.45 uur: G.Harris - K.Timmermans 1-10 17 beurten * D
15.30 uur: A.v.Gils (Bav) - T.Vos 12-12 38 beurten * C
.
Maandag 6 februari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: S.Chartrer - R.DaniŽls 9-15 32 beurten * B
20.15 uur: T.Aarts (Ulv) - N.Wick 9-15 36 beurten * B
21.00 uur: K.v.Hooijdonk - J.v.d.Meer 15-11 29 beurten * B
21.45 uur: T.Aarts (Ulv) - S.Chartrer 15-13 32 beurten * B
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Machielse - G.Poppelaars 20-12 21 beurten H
20.15 uur: H.Frijters - F.v.d.Velden 20-7 12 beurten H
21.00 uur: T.Machielse - C.v.Vugt 18-20 29 beurten H
21.45 uur: W.v.Biesen - H.Frijters 4-20 16 beurten * H
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: B.v.d.Broek - G.Roovers 10-5 35 beurten D
20.15 uur: K.v.d.Broek - S.Kools 5-10 30 beurten D
21.00 uur: M.Biemans - A.v.Gils (Ulv) 10-7 41 beurten D
.
Woensdag 8 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: R.Heeren - C.v.Miert 16-18 38 beurten * A
.
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Aarts (Bav) - J.Graumans 9-20 31 beurten * H
20.15 uur: B.Frijters - J.v.Gils 18-14 34 beurten * A
21.00 uur: P.v.Gils - J.Graumans 17-20 27 beurten H
21.45 uur: T.Aarts (Bav) - W.v.Biesen 20-9 23 beurten H
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: V.Carton - N.Gommers 12-18 21 beurten A
20.15 uur: K.Gommers - E.Martens 15-18 28 beurten A
21.00 uur: V.Carton - T.v.d.Velden 18-5 21 beurten A
21.45 uur: K.Gommers - N.Gommers 18-16 24 beurten A
.
Vrijdag 10 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: R.DaniŽls - R.Duenk 9-15 46 beurten * B
20.15 uur: S.Chartrer - J.v.d.Meer 15-13 37 beurten * B
21.00 uur: K.v.Hooijdonk - P.v.Rijen 7-15 25 beurten * B
21.45 uur: S.Chartrer - A.Heestermans 15-9 46 beurten * B
.
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: K.v.d.Broek - G.Roovers 10-4 49 beurten D
20.15 uur: B.v.d.Broek - A.v.Gils (Ulv) 10-7 34 beurten D
21.00 uur: K.v.Gils - G.Roovers 9-10 46 beurten * D
21.45 uur: A.v.Gils (Ulv) - G.Harris 10-4 19 beurten * D
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.v.Dongen - P.v.Hooijdonk 12-10 29 beurten * C
20.15 uur: A.Martens - J.Ullings 12-9 28 beurten * C
21.00 uur: P.Schalk - T.Vos 5-12 37 beurten * C
21.45 uur: P.v.Hooijdonk - A.Martens 12-10 37 beurten * C
.
Zaterdag 11 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: J.v.Gils - JP.v.d.Luijtgaarden 18-17 38 beurten * A
14.45 uur: R.Luiken - G.Poppelaars 13-20 28 beurten * H
15.30 uur: J.v.Gils - C.v.Miert 18-13 23 beurten * A
16.15 uur: R.Luiken - B.Roovers 15-20 25 beurten * H
.
Maandag 13 februari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: H.de Groot - J.Ullings 12-6 26 beurten * C
20.15 uur: S.Kools - K.Timmermans 10-7 34 beurten * D
21.00 uur: M.Biemans - G.Roovers 10-6 36 beurten * D
21.45 uur: R.Blom - H.de Groot 10-12 44 beurten * C
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: R.Blom - P.Schalk 5-12 42 beurten C
20.15 uur: J.Dielemans - P.v.Dongen 12-12 37 beurten C
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.15 uur: E.Martens - C.v.Miert 14-18 54 beurten A
21.00 uur: G.Poppelaars - F.v.d.Velden 13-20 28 beurten H
21.45 uur: C.v.Miert - T.v.d.Velden 16-18 47 beurten A
.
Woensdag 15 februari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.Billet - B.v.d.Broek 10-7 50 beurten D
20.15 uur: J.Dielemans - H.de Groot 12-11 40 beurten * C
21.00 uur: P.Billet - K.v.d.Broek 9-5 60 beurten D
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: J.Graumans - T.Machielse 19-20 32 beurtn H
20.15 uur: T.Aarts (Bav) - B.Roovers 6-20 24 beurten * H
21.00 uur: H.Frijters - J.Graumans 20-8 20 beurten * H
21.45 uur: W.v.Biesen - T.Machielse 20-9 21 beurten * H
.
Jeugdland-3
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: B.Frijters - N.Gommers 18-17 39. beurten * A
20.15 uur: P.v.Gils - G.Poppelaars 20-20 34 beurten H
.
Woensdag 22 februari
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: J.Dielemans - A.Martens 12-8 42 beurten C
20.15 uur: T.Aarts (Ulv) - R.Duenk 15-10 43 beurten B
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: T.Aarts (Bav) - H.Frijters 9-20 14 beurten * H
20.15 uur: J.Graumans - G.Poppelaars 16-20 28 beurten * H
21.00 uur: H.Frijters - B.Roovers 20-20 19 beurten * H
.
Vrijdag 24 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: P.Schalk - Frs.Timmermans 12-10 28 beurten C
20.15 uur: P.v.Dongen - J.Ullings 12-7 26 beurten C
21.00 uur: Frs.Timmermans - T.Vos 12-6 26 beurten C
21.45 uur: P.v.Hooijdonk - P.Schalk 12-9 47 beurten C
.
Jeugdland-1
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.15 uur: V.Carton - J.v.Gils 11-18 24 beurten A
21.00 uur: S.Chartrer - K.v.Hooijdonk 15-13 50 beurten B
21.45 uur: J.v.Gils - T.v.d.Velden 18-15 26 beurten A
.
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
19.30 uur: R.DaniŽls - N.Wick 7-15 30 beurten B
20.15 uur: K.v.d.Broek - K.Timmermans 10-2 25 beurten * D
21.00 uur: K.v.Gils - G.Harris 10-3 34 beurten * D
21.45 uur: B.v.d.Broek - K.Timmermans 3-10 15 beurten * D
.
Zaterdag 25 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.45 uur: W.v.Biesen - F.v.d.Velden 20-18 43 beurten H
15.30 uur: JP.v.d.Luijtgaarden - C.v.Miert 18-14 37 beurten * A
16.15 uur: Frc.Timmermans - T.v.d.Velden 10-18 27 beurten * A
.
Zondag 26 februari
Flamingo
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
14.00 uur: R.Luiken - T.Machielse 13-20 25 beurten * H
14.45 uur: K.Gommers - Frc.Timmermans 18-12 24 beurten * A
15.30 uur: P.v.Gils - T.Machielse 18-20 29 beurten * H
16.15 uur: E.Martens - Frc.Timmermans 8-18 34 beurten * A
17.00 uur: T.Aarts (Bav) - R.Luiken 18-20 28 beurten * H
.
Donderdag 2 maart
Jeugdland-2
Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
20.00 uur: A.Heestermans - J.Voesenek 15-11 30 beurten * C
.
Maandag 6 maart
Jeugdland 1 + 2 Kwartfinale Hoofdklasse
Tijd Spelers
20.00 uur: T.Machielse - C.v.Vugt 20-17 25 beurten H1
20.00 uur: W.v.Biesen - F.v.d.Velden 12-20 30 beurten H2
21.00 uur: H.Frijters - T.Machielse 20-19 14 beurten H3
21.00 uur: B.Roovers - F.v.d.Velden 20-18 24 beurten H4
22.00 uur: H.Frijters - C.v.Vugt 20-16 21 beurten H5
22.00 uur: B.Roovers - W.v.Biesen 20-15 15 beurten H6
.
Woensdag 8 maart
Jeugdland 2 Halve finale en 3e/4e plaats B-klasse
Tijd Spelers
20.00 uur: P.v.Rijen - T.Aarts (Ulv) 13-20 30 beurten B1
21.00 uur: R.Duenk - J.v.d.Meer 20-9 49 beurten B2
22.00 uur: P.v.Rijen - J.v.d.Meer 16-20 53 beurten B3
.
Vrijdag 10 maart
Jeugdland 2 Halve finale en 3e/4e plaats D-klasse
Tijd Spelers
20.00 uur: S.Kools - A.v.Gils (Ulv) 10-12 32 beurten D1
21.00 uur: K.v.Gils - M.Biemans 12-11 46 beurten D2
22.00 uur: S.Kools - M.Biemans 11-12 29 beurten D3
.
Woensdag 15 maart
Jeugdland 2 Halve finale en 3e/4e plaats A-klasse
Tijd Spelers
20.00 uur: K.Gommers - N.Gommers 22-15 38 beurten A1
21.00 uur: B.Frijters - J.v.Gils 16-22 35 beurten A2
22.00 uur: N.Gommers - B.Frijters 22-20 50 beurten A3
.
Donderdag 16 maart
Flamingo Halve finale en 3e/4e plaats Hoofdklasse
Tijd Spelers
20.00 uur: H.Frijters - F.v.d.Velden 25-11 23 beurten H7
21.00 uur: T.Machielse - B.Roovers 6-25 19 beurten H8
22.00 uur: F.v.d.Velden - T.Machielse 32-35 (n.v.) 52 beurten (n.v.) H9
.
Vrijdag 17 maart
Flamingo Halve finale en 3e/4e plaats C-klasse
Tijd Spelers
20.00 uur: P.v.Dongen - T.Vos 11-15 24 beurten C1
21.00 uur: P.v.Hooijdonk - A.Martens 7-15 27 beurten C2
22.00 uur: P.v.Dongen - P.v.Hooijdonk 12-15 40 beurten C3
.
Vrijdag 24 maart
Flamingo Finale D, B en A-klasse
Tijd Spelers
19.30 uur: A.v.Gils (Ulv) - K.v.Gils Finale D-klasse D4
20.30 uur: T.Aarts (Ulv) - R.Duenk Finale B-klasse B4
21.30 uur: K.Gommers - J.v.Gils Finale A-klasse A4
.
Vrijdag 31 maart
Jeugdland 2 Finale C en Hoofd-klasse
Tijd Spelers
19.30 uur: T.Vos - A.Martens Finale C-klasse C4
20.30 uur: H.Frijters - B.Roovers Finale Hoofd-klasse H10
21.30 uur: Demonstratie Artistiek Biljarten door Jop de Jong
22.30 uur: prijsuitreiking