Programma

Gedurende het toernooi kunt u op deze pagina het programma van
de komende week terug vinden.
De laatste wijzigingen zullen hierin zoveel mogelijk bijgehouden worden.
Houd deze pagina dus in de gaten!

* Wijzigingen in het programma zijn herkenbaar aan
het sterretje voor de klasse aanduiding.

Het volledige programma kunt u (klik hier) in Excel formaat downloaden
of (klik hier) in een printbare versie bekijken.

Hierin vindt U ook de uitslagen van de gespeelde partijen.

 

De laatste wijziging is aangebracht op 15-4-2022.

 

Tijd Spelers Arbiter/Teller kl.
Woensdagavond 30 maart
Jeugdland 1+2 Voorronde Hoofdklasse
19.30 uur: K.Martens - T.Machielse 20-20 29 beurten H1
19.30 uur: H.Frijters - J.Graumans 20-7 14 beurten H2
20.30 uur: H.Snijders - K.Martens 20-8 19 beurten H3
20.30 uur: B.Roovers - H.Frijters 20-11 16 beurten H4
21.30 uur: H.Snijders - T.Machielse 20-4 18 beurten H5
21.30 uur: B.Roovers - J.Graumans 10-20 15 beurten H6
.
Zaterdagmiddag 2 april
Flamingo Halve finale en 3e/4e plaats B-klasse
14.00 uur: G.Poppelaars - N.Wick 20-8 23 beurten B1
15.00 uur: J.v.d.Meer - V.Carton 20-6 24 beurten B2
16.00 uur: N.Wick - V.Carton 16-20 32 beurten B3
.
Woensdagavond 6 april
Jeugdland 2 Halve finale en 3e/4e plaats C-klasse
20.00 uur: T.Aarts (Ulv) - R.Blom 19-17 (n.v.) 45+11 beurten C1
21.00 uur: P.v.Hooijdonk - J.Ullings 15-6 31 beurten C2
22.00 uur: R.Blom - J.Ullings 15-12 54 beurten C3
.
Vrijdagavond 8 april
Flamingo Halve finale en 3e/4e plaats D-klasse
20.00 uur: P.v.Rijen - B.v.d.Broek 12-5 29 beurten D1
21.00 uur: S.Chartrer - P.Schalk 12-6 34 beurten D2
22.00 uur: B.v.d.Broek - P.Schalk 5-12 25 beurten D3
.
Zaterdagmiddag 9 april
Flamingo Halve finale en 3e/4e plaats Hoofdklasse
14.00 uur: H.Snijders - B.Roovers 19-25 25 beurten H7
15.00 uur: K.Martens - H.Frijters 24-25 29 beurten H8
16.00 uur: H.Snijders - K.Martens 25-6 15 beurten H9
.
Zondagmiddag 10 april
Flamingo Halve finale en 3e/4e plaats A-klasse
14.00 uur: T.Aarts (Bav) - R.Luiken 22-16 33 beurten A1
15.00 uur: P.v.Gils - N.Gommers 21-22 34 beurten A2
16.00 uur: R.Luiken - P.v.Gils 22-11 24 beurten A3
.
Vrijdagavond 15 april
Jeugdland 2 Finale C-, B- en A-klasse
19.30 uur: T.Aarts (Ulv) - P.v.Hooijdonk 12-15 32 beurten C4
20.30 uur: G.Poppelaars - J.v.d.Meer 20-6 23 beurten B4
21.30 uur: T.Aarts (Bav) - N.Gommers 16-22 42 beurten A4
.
Zaterdagavond 16 april
Flamingo Finale D- en Hoofd-klasse
20.00 uur: P.v.Rijen - S.Chartrer 15-14 (n.v.) 55 beurten D4
21.00 uur: B.Roovers - H.Frijters 21-25 19 beurten H10